Hakkımızda

Anasayfa & Hizmetlerimiz

Koçbilişim

Hizmetlerimiz

İşletmelerdeki bilgisayarların, yazıcıların birbiriyle bağlantısının sağlanmasının yanında, mevcut ağdaki olası switch, router, modem gibi kablo ve kablosuz bağlantılardan, yazılımlardan kaynaklanan ve sorunların tespit edilerek çözüme kavuşturulmasını sağlıyoruz.

BT DANIŞMANLIK

Bu hizmetimizde işletmede oluşan bilgisayar, sunucu ve kullanıcıların aşamadığı sorunlarda onlara yardımcı olmak işletmenin çalışabilirliğini aksamadan sağladığımız hizmetimizdir. Çağrı bazlı ve servis seviyesi esaslı olarak yürütülür ve yönetilir.

Web Hizmetleri

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte işletmelerin kendilerini tanıtmak, kendilerine ait alan adlarının alınarak kurumsal kimliklerini oluşturmaları zaruri bir ihtiyaçtır. Sosyal medya aracılığıyla milyonlara ulaşarak yapmış olduğunuz işi veya satacağınızı ürünü bu ve benzeri hizmetleri Koç Bilişim aracılığıyla işletmenizde kullanılırsınız.

Güvenlik Kameraları ve Güvenlik

İşletmenin çalışanlarını izleyebildiği veya depo benzeri yerlerde uygulaması yapılan güvenlik takibi amacıyla depo veya mal teslimi ürünün girdi çıktısının olduğu alanlarda takibi kolaylaştırmak amacıyla gereksinim duyulur. Olay olduktan daha sonrasında bile geriye dönük takip yapabileceğiniz firma güvenliğini, firmayı zarar uğratabilecek durumların ortan kalkmasına yardımcı olabilecek hizmet uygulamasıdır

Ne Yapıyoruz?

Küçük işletme BT desteği

Küçük bir işletme olmak, özellikle sıkı bir bütçeyle yüksek performanslı bir BT altyapısını korumak söz konusu olduğunda, kendine özgü zorlukları ortaya koyuyor. Endişelerinizi ortadan kaldıracak size özgü bir çözümümüz vardır. Koç Bilişimden alacağınız işletme BT desteğiyle, bu zorlukların üstesinden gelmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için tümüyle en yüksek standartlara ulaştırmaya gayret edeceğiz.

İletişim Geç